banner02
banner03
banner01

Fabrika jonë

Profesionale, me cilësi dhe efikasitet të lartë

Për dekadave të fundit, SYTON përgjigjur pozitivisht në kërkesat e tregut të prodhimit inteligjente. Integrohen burimet e brendshme të industrisë, dhe të kombinuar teknologjinë e informacionit për të krijuar zgjidhje inteligjente të menaxhimit të seminarit.

Rreth nesh

Shenzhen Syton Teknologjia Co, Ltd, është një nga prodhuesit kryesorë profesionale të lojtar reklamat në Shenzhen. Si një prodhuesi kryesor për lloje të ndryshme të reklamave lojtar, ne kemi eksportuar kat në këmbë, montuar në mur, ekran transparent LCD, mur LCD video dhe kështu me radhë në të gjithë botën. përvojë më shumë se 14 vjet në këtë fushë, sistemi i përsosur të shërbimit dhe standarde testimi QC ekstreme le të na mbajë shumë konkurruese në tregun aktual.

Advantage ynë

Profesionale dhe Besueshmëria

Procesi i pronarit SYTON së specialitet metalike prodhimit siguron saktësi, performancën, dhe besueshmërinë në çdo kërkesë me cilësi të pashembullt.