banner02
banner03
banner01

нашата фабрика

Професионална, квалитет и висока ефикасност

За изминатите децении, SYTON одговори позитивно на барањата на пазарот на интелигентни производство. Интегрирање на внатрешните ресурси на индустријата, и да се комбинираат на информатичката технологија да се создаде интелигентни решенија за управување со работилница.

за нас

Шенжен Syton технологија копродукции, Ltd, е една од водечките професионални производители на рекламирање играч во Шенжен. Како водечки производител на различни видови на рекламирање играч, имаме извезуваат подни, ѕидни монтирани, транспарентен LCD екран, LCD видео ѕид и така натаму во целиот свет. Повеќе од 14 години искуство во оваа област, совршен систем на услуги и екстремни КК тестирање стандард да се одржиме многу конкурентни во тековната пазарот.

нашата предност

Професионални и сигурност

комерцијален процес SYTON е производство специјалитет метал обезбедува прецизност, перформанси, и сигурноста во било која апликација со неспоредлив квалитет.