Kinë Produktet e reja Shtrihej ekran Bar Lcd sigange dixhitale me Wifi dhe Android OS5.1 14.9-86 fabrikë inç dhe prodhuesit | SYTON

Produktet e reja Shtrihej Bar LCD Display sigange dixhital me Wifi dhe Android OS5.1 14.9-86 inç

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: SYTON Model Number: SYT-280TX1 Type: TFT Application: Indoor Viewing Angle: 178/178 Pixel Pitch: 0.9405(H)*0.9405(V) ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Vendi i origjinës:
Guangdong, China (Mainland)
Emri Markë:
SYTON
Numri Modeli:
SYT-280TX1
Lloji:
TFT
Aplikacion:
shtëpie
Kendveshtrim:
178/178
Pixel Pitch:
0,9405 (H) * 0,9405 (V)
Contrast Ratio:
2000: 1
Ndriçimi:
700cd / m2
Response Time:
6ms
Voltage Input:
AC 110V-240V, 50 / 60Hz
garanci:
1 vit ofrimit warrantya fter
Pas shitjes Shërbimi kusht:
mbështetje Video teknike, mbështetje Online
Certifikata:
CE / KKK / FCC / RoHS / ISO9001
Keyword:
bar ekran LCD
instalimi:
Wall Mount
Max Resolution:
1080P

Furnizimi Aftësia
6000 Copë / copë në muaj
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
lojtar Reklamim / Signage dixhital me ekran touch janë të mbushura zakonisht në rast druri dhe rasti kartonave.
port
Shenzhen, Guangdong, China

Koha Lead :
Sasia (Copë) 1-40 > 40
Lindje. Koha (ditë) 20 Të negociohet

Produktet e reja Shtrihej Bar LCD Display sigange dixhital me Wifi dhe Android OS5.1 14.9-86 inç

 

 

përshkrim i produktit

 

 

Panel LCD Size 19 " 
Madhësia e ekranit Box (customizable) Outline: 49.4 × 12.62 × 1.64cm
Zona Bezel: 47.4 × 9.76cm
Sipërfaqja aktive: 47.3 × 9.66 cm  
specifikimet  
model SYT-190BS
madhësia panel 15 19 24 28 38 44
rezoluta LCD 1920x388p
kënd vizuale 85 ° Majtas / Djathtas / Up / Down
shkëlqim 250 Thërijat
jetë 50.000-60.000 orë.
Në / output USB, SD card slot, HDMI në
folës 2pcs x 5W
fotografi Mbështetje format MP3, MP4 AVI, DIVX, H264, RMVB, JPG
Gjuha e OSD Gjuhët Multi-vend (optional)
furnizimi me energji elektrike AC 100-240V
temperatura e punës 0 ° C-50 ° C
temperatura Storage -20 ° C-60 ° C

 

 

 

 
 

 

Shtrirë Bar LCD Monitors - Informacione të mëtejshme

 

quajtur gjithashtu tregon ultra-gjerë ose tregon vetëm shtrirë, këto janë një format relativisht e re në arenën Signage dixhitale. Formati ka lejuar signage digjitale që do të përdoret në një varg të aplikacioneve të reja të tilla si titra teatrit dhe surtitles, bordet cekët menu dhe në çdo shfaqje publike me hapësirë ​​të ngushtë si në shtylla të ngushta, ku ekranet mund të përdoret në portret.

 

 

përkrahur

file formats

video MP4, AVI, DIVX, VOB, MPG, MPEG, RM, RMOV, DAT, RMOV, HDMOVA etj
imazh JPEG, BMP, GID, PNG
Audio MP3, WMA, OGG / AAC / AC3 ​​/ DTS / FLAC / APE
dokument NA
Përkrahur Code Stream Max Resolution 1920 * 1080 @ 60Hz
Max ngjyra thellësi 24bit
Shkalla Max frame 30frames / s
Max kodin lumë Pajisja USB2.0: 2MB / s
Përkrahur deshifroj audio Norma e mostrës 32kHz, 44.1 kHz, 48 kHz, 96kHz
bit rate 32hbps për 384 kbps

 

 

 

 

Packaging & Shipping

 


 

 

 

 

Termi 1.Payment: T / T 30% e pagesës para se të prodhimit, bilanci i 70% duhet të paguhet dërgesës pas inspektimit.

2.Warranty: 12 muaj garanci dhe mirëmbajtjen kohë gjatë gjithë jetës.
3.Certifications: RoHS, CE & FCC, MSA, ISO9001, certifikatat IP65 gjithë kanë kaluar.

4.MOQ: 1pc, rendi mostër janë të mirëpritur për vlerësimin tuaj.

 

 


 

1. Përgjigju kërkesën tuaj i n  24 orë pune.

2. Shtabet e me përvojë të përgjigjem të gjitha pyetjeve tuaja në një anglishte të rrjedhshme.

3. Kërkesa Customized është në dispozicion, OEM & ODM janë të mirëseardhura.

4. Zgjidhje ekskluzive dhe unike mund të sigurohet për të klientit tonë nga inxhinierët dhe shtabet tona të trajnuar mirë dhe profesionale.

 

 

kompania e Informacionit

  

   shumë të specializuar në fushën e produkteve LCD, kompania jonë është themeluar në vitin 2005. Ne kemi qenë në zhvillim dhe prodhimin e produkteve LCD që nga viti 2005 dhe gjatë këtyre viteve ne kemi zhvilluar produktet tona, të tilla si ad lojtar LCD, Touch Screen kiosk, të madhe-ekran splicing, makinë mësimdhënies, të gjitha-në-një PC, reklama makinë, WeChat lojtar reklamat dhe kështu me radhë.

   Këto produkte janë përdorur gjerësisht në SHBA, Japonia, Evropa, Azia Juglindore, Lindjen e Mesme, Afrikë dhe në vende dhe rajone të tjera. Këto produkte janë të përshtatshme për reklamat në shumë fusha, të tilla si ndërtesa, dyqane, hotele, supermarkete, stacione metro, stacionet e autobusëve, aeroportet, taksi, autobusë dhe fusha të tjera në natyrë.

   Ofrimi i shërbimeve përtej pritjet e klientëve tanë është qëllimet tona. e shkëlqyer tona per-shitjes shërbimeve dhe shërbimet pas shitjes na kanë fituar zemrat e shumë konsumatorëve.

Shërbimi përshtatur që ne ofrojmë ka ndihmuar klientët tanë të gjithë botën të zgjidhur shumë probleme dhe na ndihmoi për të marrë shpërblime të mëdha nga ata që kanë përshtatur produktet në kompaninë tonë.

   Teknologjia e industrisë LCD zhvillon shpejtë. Duke u përballur me tregun global, ne do të ndjekim trendet, growging dhe përfituar së bashku me klientët tanë dhe të provideing konsumatorëve me produktet më të reja dhe shërbime të shkëlqyera në Kinë.

 

 

 

 

 

 

Hot Product

 

 


 

 

 

 

Certifikatat

 

 


 


 

 Ne kemi kaluar CE / CCC / RoHS / FCC / ISO9001 / IP65 etj

 

 

 

 

Aplikacion

 


 

 

 

 

 

FAQ

 


 

 

Q: Çfarë Kodi HS për produktet tuaja?
A: 8531200000 LCD ad player (LCD Video ekran)

Q: Çfarë lloj i inspektimit mund të japin?
A: SYTON ka teste të shumta nga blerjen e materialeve të produkteve të përfunduar nga departamente të ndryshme, si QA, QC, shitjes përfaqësues, për të garantuar të gjithë lojtarët Signage janë në gjendje të përsosur para se të dërgesës. Ne gjithashtu pranojnë inspektimi nga pala e tretë të caktuar.

Pyetje: Cila është periudha juaj garanci?
A: SYTON ofron 1 garanci (një) vit e cilësisë për produktet nga data e blerjes tuaj, përveç dëmit dhe forcës njerëzore faktor madhore. Për një mirëmbajtje më të mirë, të jetë i sigurt se lojtarët janë duke përdorur në rrethana normale. Përtej makinë periudhës së garancisë, SYTON do të sigurojë shërbimin e mirëmbajtjes dhe mbështetje teknike (Hardware dhe akuza të tjera të mundshme, SYTON nuk do të mbajnë përgjegjësi)

Q: Si mund të paguajnë për qëllim?
A: kushtet tona pagesës: T / T, Western Union, PayPal
1) Për qëllim mostër: 100% T / T ose Western Union më parë, Paypal është gjithashtu e pranueshme.
2) Për qëllim pjesa më e madhe: 30% e depozitave T / T paraprakisht, të balancuar të qartë para se të marr ose dërgesës.

 

 

 

 

Na kontaktoni

 

 

 Dërgoni të dhënat tuaja anketues në poshtë: Kliko  " Send "  tani!

 

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

    Produkte kategori